Bizi Arayınız: 0386 212 6241

Hakkımızda

Firmamız

ARI MERMER LTD. ŞTİ. vizyonu kalite bilinciyle müşterilerin, tedarikçilerin ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmaktır. Şirket doğal taş sektöründe dünyanın en seçkin firmalarından biri olmayı ise misyon olarak benimsemiştir. Bunun için amacımız müşterilerin beklentileri doğrultusunda en kaliteli ürün ve hizmeti zamanında kendi markamızla sunmaktır.

 
ARI MERMER LTD. ŞTİ. bu hedeflere eğitimli, yetenekli ve yetkin insanlarla ulaşacağının bilinciyle hareket etmektedir.
 

Türkiye‘nin çeşitli illerinden ve Pakistan‘dan getirdiğimiz değişik renk ve desenkeki Onyx taşlarını iç ve dış pazara sunmaktayız.

Kalite Politikamız

fabrika-img

Şirketimizin ana ilkesi müşteri memnuniyetidir. Buna ulaşmak için değişen müşteri taleplerini doğru tespit etmek, uygun fiyat vermek, ürünü hatasız ve tam zamanında göndermek mutlaka şarttır.

Şirketimizin misyonu; müşterilerin, çalışanların ve ilişkide bulunduğumuz üçüncü kurumların, refa seviyesini yükseltmek ve buna katkıda bulunmaktır.

Müşteriye en iyi hizmeti, kaliteli ürünü sunabilmek için idari ve personel kadromuz ile bu amaç doğrultusunda çalışmaktayız.
 
1989 yılında bu işe başladığımızda Onyx pek tanınmıyordu. Kısa Zaman içerisinde ve girişimlerimizle hem bu taşı tanıtma adına hem de faaliyetlerimizin sınırı adına pek çok yol aldık.
 
2 kişi ile başladığımız bu yolculuğa şu an 10 kişi ile devam etmekteyiz. Başta Türkiye‘nin turizm bölgeleri ve yurtdışı olmak üzere bütün ürünlerimizi pazarlamaktayız. Ürettiğimiz ürünlerin tamamı el işçiliğidir.
 
Bundan sonraki hedefimiz ise ürünlerimizi bütün dünyaya tanıtmaktır. Türkiye‘de Onyx sektöründe imalat kalite ve kapasite anlamında ilklerde olan bir firma konumundayız. Ürünler (onyx ve mermerler) yalnız Türkiye‘den değil, dünyanın dört bir yanından yapılan araştırmalarla temin edilmektedir.